Pożegnanie księdza Władysława
Dodano: Sobota 27 sierpnia 2011, 12:00

15 sierpnia podczas Mszy św. o godzinie 10.00 pożegnaliśmy uroczyście i ze  wzruszeniem  ks. proboszcza Władysława Piekarskiego opuszczającego naszą parafię po siedmiu latach pracy. Życzenia i kwiaty składali przedstawiciele licznych grup i wspólnot. Swoimi podziękowaniami  podzielił się również ks. Władysław,  zamieszczając  artykuł znajdujący się w najnowszym numerze gazetki parafialnej, którą możemy pobrać w dziale „Wieści Parafialne”. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy ks. Władysławowi za jego posługę w naszej parafii i życzymy natchnienia Ducha św. na dalszej drodze duszpasterzowania. Niech Pan Bóg błogosławi.

P.S.

Zdjęcia z uroczystości