Boże Narodzenie
Dodano: Niedziela 25 grudnia 2011, 12:33

Uroczystość Narodzenia Pańskiego – jest to liturgiczne święto, przypadające 25 grudnia, upamiętniające narodziny naszego zbawiciela Jezusa Chrystusa. W tym roku okres świąt przypada w sobotę (uroczysta wigilia Bożego Narodzenia), niedzielę (Boże Narodzenie) i poniedziałek (uroczystość św. Szczepana-pierwszego męczennika). Z tej okazji bardzo chcielibyśmy złożyć wszystkim odwiedzającym naszą stronę - zdrowych i pogodnych świąt, aby Pan wcielony w syna człowieczego gorąco błogosławił i udzielał wszelkich łask dla wszystkich ludzi dobrej woli, a Maryja niech wspiera w radosnym przeżywaniu miłosiernej miłości Boga.

Piotr S.