VI Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek
Dodano: Sobota 14 stycznia 2012, 22:18

Dziś w naszym kościele parafialnym odbył się VI Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli oraz ze szkół z terenu naszej Gminy. Głównym organizatorem konkursu był ks. proboszcz Józef Baran oraz dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Wiesława Ochman-Szeliga. W konkursie wzięło udział około 300 uczestników, którzy rywalizowali ze sobą w kilku kategoriach: grupy przedszkolne, zespoły i chóry szkolne i przyparafialne oraz soliści i duety.

Celem konkursu jest propagowanie działalności twórczej wśród dzieci i młodzieży oraz pogłębianie wiedzy o tradycjach i zwyczajach obecnych w naszej kulturze narodowej i chrześcijańskiej. Jest również okazją do promocji naszej Parafii.

Zdjęcia z konkursu