Hołd i dziękczynienie Maryi
Dodano: Poniedziałek 27 czerwca 2011, 10:10

Tegoroczną sumę odpustową ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy celebrował ks. Proboszcz Władysław Piekarski. Podczas kazania przypomniał o wielkiej roli pośredniczki Boga w niebie i ludzi na ziemi - Matce Bożej, do której modlimy się w każdą środę tygodnia prosząc o potrzebne łaski i dziękując za otrzymane. Ks. Proboszcz zwrócił uwagę, że wraz z upływem czasu i wzrostem relatywnych zachowań człowieka, niezłomnym i niezmiennym jest zawsze zawierzenie Maryi, na wzór kard. Wyszyńskiego i bł. Jana Pawła II.

W uroczystości wzięli udział i poczty sztandarowe wystawili Strażacy, Górnicy i PSL.; obecne były również Panie z Koła Gospodyń Wiejskich jak i księża z dekanatu wilamowickiego.

Ewa Ś.

Zdjęcia z sumy odpustowej