Aktualności

<< Wszystkie wiadomości
Ogłoszenia duszpasterskie 1 lutego 2026
Dodano: Sobota 31 stycznia 2026, 18:13

Dziś 4 niedziela zwykła. Ludzie zasługujący na udział w rzeczywistości Królestwa Bożego to ci, którym nie są obce Chrystusowe błogosławieństwa ogłoszone na Górze jako nowe prawo.  

Liturgiczne obchody tygodnia:

  • w poniedziałek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie świec gromnic. W tym dniu zbierana jest składka na zakony kontemplacyjne.
  • we wtorek 3 lutego wspomnienie św. Błażeja
  • w czwartek 5 lutego wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
  • w piątek 6 lutego wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy   

W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed mszą, a w czwartek i piątek od 17.00 do 18.00. W czwartek zapraszamy na krąg Biblijny po mszy wieczornej i godzinę świętą o 23.00; w piątek odwiedzimy chorych od 8.30; o 18.00 msza szkolna; w sobotę zapraszamy Róże na 6.30 i mszę o 7.00.  

Dziękuję za ofiarę, za troskę o kościół. O porządki w kościele w tym tygodniu prosimy parafian z ul. Gandora cz. II

Aktualności | O parafii | Patron | Duszpasterz | Wieści Parafialne | Galeria | Historia Bestwinki